Šumperk doma dopustil drama

11.05.2008 22:49

Šumperští fotbalisté po výhře v Mohelnici chtěli doma potvrdit vedoucí pozici a udržet si vedení, leč i po skvělém začátku se pak slušně zaplněný stadión nervózně trápil až do posledního hvizdu zápasu. Po dvou brankách Horáka a jedné Navrátila vedl Šumperk zaslouženě 3:0, bezzubý a chvílemi zmatečný a trapný soupeř vstal z mrtvých a dvěma góly ze střední vzdálenosti dokonce snížil na rozdíl jediné branky. Již v první půli nahradil zraněného Opravila Ondřej Málko, do druhých 45 minut vystřídal Matějíčka v brance Szabó.  Domácím příznivcům pak doslova trnulo u nebezpečných pokusů Mikulovic, v závěru pak musel Málko stáhnout unikajícího útočníka rukou a vysloužil si za taktický faul červenou kartu. Tou však zamezil vyrovnání, Šumperk vydřenou výhrou 3:2 uhájil vedení v přeboru.