Vítězná rozlučka se sezónou - 32:19

18.05.2008 12:48

Šumperští házenkáři ukončili v nedělním dopoledni svou sezónu. Ročník 2007/08 završili výhrou 32:19, když v poločase v poklidu hrající domácí výběr držel náskok 17:7. Druhou část zápasu odehrál Šumperk již v uvolněném tempu, hosté pak častěji skórovali zvláště díky záplavě rychlých útoků. Na druhou stranu zápas provázela řada dvouminutových vyloučení a také žluté karty, které hned během prvních dvou minut zápasu dostali hosté, kteří jsou nejtrestanšjším týmem soutěže.

Šumperk vlétl do utkání a hned od začátku vedl, přičemž vedení udržel do konce. Vítečné kombinace předváděli zvláště zkušení Dopita s Laštůvkou, který již v sedmé minutě vstřelil druhý svůj gól zápasu a docílil tak sta branek v celé sezóně. Přibližně 70 diváků postupem času dávalo stále více najevo svou spokojenost s vývojem zápasu a dobrou náladu v hledišti podpořila i několikrát "obíhající" mexická vlna.