Házená

Vítězná rozlučka se sezónou - 32:19

18.05.2008 12:48
Šumperští házenkáři ukončili v nedělním dopoledni svou sezónu. Ročník 2007/08 završili výhrou 32:19, když v poločase v poklidu hrající domácí výběr držel náskok 17:7. Druhou část zápasu odehrál Šumperk již v uvolněném tempu, hosté pak častěji skórovali zvláště díky záplavě rychlých útoků. Na druhou stranu zápas provázela řada dvouminutových vyloučení a také žluté karty, které hned během prvních dvou minut zápasu dostali hosté, kteří jsou nejtrestanšjším týmem soutěže. Šumperk vlétl do utkání a...

Šumperk ukončí sezónu proti Trnávce

15.05.2008 22:16
  Šumperští házenkáři mají před sebou poslední zápas letošní sezóny. V lize skončí tým nejlépe čtvrtý, v poháru však letos dokráčel až do souboje se slavnou pražskou Duklou. Boj s českým házenkářským gigantem minulosti Šumperk sice prohrál, ostudu však neudělal. Fanoušci házené mají poslední možnost vidět šumperské borce v akci tuto neděli, když na své palubovce haly šumperského Gymnázia přivítá domácí tým TJ Sokol Trnávku, aktuálně osmý celek tabulky. Zápas začíná v 10:30 a v následujícím...